Найкраще в мені / The Best of Me (2014)

Найкраще в мені / The Best of Me (2014)

 

Колись вже дивився цей фільм, навіть писав про нього на своїй сторінці. Якось переглянув його ще раз і він виявися для мене ближчим ніж колись.

Фільм знято за романом відомого Ніколаса Спаркса ("Щоденник пам’яті", "Тиха гавань", "Найдовша подорож"), тобто сюжет достойний) Це дев’ята екранізація його романів.

Ми вдихаємо історію кохання Аманди і Доусона. Картина переносить нас то в їх юність, то в сьогодення.

Хлопець живе у сім’ї злочинця, який синів також привчає до свого ремесла. Доусон виявився не слабкодухим та зміг протистояти батькові і піти від нього. Прийняв його один самотній підстаркуватий чоловік.

Їх кохання було солодким, бурхливим і, що найголовніше - справжнім... Молоді "версії" головних героїв вдихають в нас віру у цю справжність. Так сталося, що Доусон потрапляє за грати і не дозволяє їй приходити, чекати його. Саме це стало його найбільшою помилкою в житті. Ця помилка переслідує його кожен день. Ні він, ні вона, поміж усі роки, так і не вилікувалися від кохання.

- Я сам.
- Ти колись закохувався?
- У тебе.
- То було 20 років тому.
- 21... Ти... поставила надто високу планку.

І от вони зустрічаються в місці, в якому зростали їх почуття. Зізнання, щирі погляди, пробудження кохання - це все так приємно розділяти разом із героями.

- Ти хочеш, щоб я знову в тебе закохалась? Я ніколи не припиняла тебе любити...

Кінцівку подивитися самі)

Музика від Арона Зігмана грає далеко не останню роль. Буквально з перших кадрів фільму вона настроює наші почуття на віру в те, що все буде добре.

Фільм про дружбу, кохання, добро, щирість, віру у себе і якісь вищі сили. І ця сила зовсім не з Неба - це люди можуть бути один для одного чимось вищим.

Я не кінокритик, лиш ділюся враженнями, а вони тільки найкращі!

"... Я сподіваюся іще раз колись тебе побачити, але якщо ні, то знай, що ці останні кілька днів були найкращими у моєму житті. Я вірю в себе, коли я з тобою. Ти мій найдорожчий друг, моє ніжне кохання, найкраще в мені... Навіки, Доусон".

Поділитися:
Увійдіть через соцмережу, якщо хочете залишити коментар
Увага! Існує незалежна від мене проблема при вході через Вконтакті. Перед входом на bahpav.com спершу вийдіть із цієї соцмережі