Я - Скорпіон

Я - Скорпіон

Недавно знайшов одну групу із фактами про людей, народжених під знаком Скорпіона. Я, родом із 9 листопада, теж попадаю під цей знак. Як не дивно, все, що я прочитав, повністю мене характеризує як особистість. Захотілося написати деякі факти самому, що найбільше виражені саме в мені і за правдивість яких я ручаюся.

 • Якщо Ви думаєте, що можете так просто отримати Скорпіона - Ви глибоко помиляєтеся. Скорпіони дуже перебірливі в людях. Вони вибирають кращих. І якщо у Вас є один Скорпіон - гордіться!

У мене завжди було мало друзів, але ті, що поруч, здається, були завжди. Вважаю це перемогою.

 • Люди - ніколи не брешіть Скорпіону. Краще скажіть йому правду, якою б вона не була, тільки не брешіть. Скорпіон ненавидить брехню. Брехня - це найстрашніше для нього. Особливо в стосунках з близькими.

Сам ніколи не брешу і роблю завжди так, щоб не приходилося брехати. Ті, хто зі мною близько знайомі, напевне, цінують це і не помічаючи)

 • У скорпіонів на обличчі посмішка, вони завжди ввічливі, гарні, привабливі і товариські, але ніхто ніколи не дізнається, що ж насправді у них на душі. Ніхто. Хіба що дуууже близька і найрідніша людина. Дуууже близька... Дуууже рідна...

Все життя так і проходить під цим фактом. Друзі є, але що всередині - ніхто не знає. А цієї рідної і близької людини теж вже нема...

 • Найбільше щастя для Скорпіона - це кохана людина. Ніщо так не радує Скорпіона - як любов, теплота душі і ласка. А коли це ще й взаємно, то це повне щастя.

Та навіть коментувати не хочеться. Сенс життя просто.

 • Спочатку люди плюють в душу скорпіонам, триндять за спиною, а потім ще й вважають, що скорпіони їм щось винні. Ні, народ. Так не буває. Як Ви до скорпіонів, так і вони до Вас.

Завжди відповідаю взаємністю. А людей, які обожнюють плітки, ніколи не відчують доброзичливості з моєї сторони.

 • Скорпіону не потрібно багато шанувальників - Скорпіону потрібна всього одна людина, яка б його любила. І не просто любила, а по-справжньому.

Мене точно не можна віднести до бабіїв) В різні періоди життя більше однієї близької дівчини навіть не бувало.

 • Вірність Скорпіона потрібно заслужити. Якщо він вірний, знай: ти той, з ким можна пити віскі в старості.

Люблю вірність, чекаю її від близьких і друзів, колег по роботі, завжди відповідаю тим же. Але ніколи не спішу довіряти та й не розчаровуюся теж.

 • Не намагайтеся виховувати скорпіонів. Це те ж саме, що намагатися приручити дикого звіра. І толку ніякого, і ви, швидше за все, постраждаєте.

Сперечатися зі мною важко. Навіть батьки ніколи не мали на мене прямого впливу. Я сам себе виховав по суті, живу за своїми принципами.

 • Для щастя скорпіонам багато не треба - погляд, дзвінок, повідомлення, зустріч з коханою людиною.

Життя - воно в простих речах. Хто шукає його на краю світу - просто не щасливий.

 • Скорпіон - це такий знак, який лише на перший погляд здається гордим і зарозумілим. Але, трохи поспілкувавшись, починаєш розуміти наскільки сильно помилявся. Адже, насправді, скорпіони прості в дошку хлопці без всяких тупих понтів і пафосу.

Бували випадки, коли мене саме таким вважали. Жаль мені їх)

 • Скорпіони дуже пристрасні. Але в своїх пристрастях вони тонуть не самі, вони захоплюють тих, хто мав необережність сподобатися Скорпіону.

О-хо-хо-хо-хо... або дослівно: "Ну твоя дружина буде мати коханця!".

 • У Скорпіона багато ворогів і заздрісників. Не тому, що він поганий. А тому що він простий, щирий і завжди говорить правду - багато людей такого не люблять.

Ой не люблять!

 • Скорпіону плювати на всіх тих, хто його ненавидить і щось там говорить за спиною. Серце Скорпіона б'ється лише для тих, хто його любить!

Заздрісники, недоброзичливі люди, пліткарі - ви ніколи не впливали на мене і вже й не зможете. Я вище цього.

 • Коли нудно звичайним людям, вони проводять час з друзями або влаштовують вечірки. А що потрібно в такі моменти скорпіонам? Смачно поїсти і подивитися серіальчик.

В точку, часто так роблю. Все одно ніхто не зрозуміє суму, скорпіони вони такі)

 • Скорпіони не ображаються, вони роблять висновки. У скорпіонів немає ворогів, у ворогів є вони. У них є своя думка, від якої вони не відмовляться. У них є принципи, яких вони дотримуються. Скорпіони не посміхаються людям, які їм не приємні. Вони не спілкуються з людьми, які їм не цікаві.

Моє улюблене! Ніколи не стараюся всім сподобатися, лицемірити. Це важливо - бути собою. І байдуже що хтось подумає, що ти зарозумілий і корчиш з себе "умніка" чи як там таких називають.

І на останок, що підкреслює повсякденну впевненість, відповідальність і ніжність душі:

 • Особистість Скорпіона - це рідкісний коштовний метал сили і грації, жорстокості і краси, цілеспрямованості і вразливості в одному незабутньому образі...
Поділитися:
Увійдіть через соцмережу, якщо хочете залишити коментар
Увага! Існує незалежна від мене проблема при вході через Вконтакті. Перед входом на bahpav.com спершу вийдіть із цієї соцмережі