До зустрічі з тобою / Me Before You (2016)

До зустрічі з тобою / Me Before You (2016)

 

Безперечно, найкраща мелодрама цього року за однойменним романом Джоджо Мойес 2012 року.

Фільм із магією британського кіно. Закохався в нього побачивши перший раз трейлер.

Головну героїню Луїзу Кларк грає усім відома матір драконів Дейнеріс (серіал "Гра престолів") Емілія Кларк. Вона – вся краса і атмосфера цього фільму.

Луїза живе у небагатій сім’ї, без серйозної освіти, змушена працювати щоб допомогти батькам і сестрі. Це не заважає їй бути життєрадісною мрійницею із гламурним одягом. У пошуках нової роботи вона попадає в дім Трейнорів, сучасників англійських аристократів. Їх син Віл (Сем Клафлін) паралізований нижче грудей і потребує нагляду.

Віл, котрий раніше жив повним життям, був успішним кар’єристом тепер бачить себе ніким. Він дав батькам ще пів року і після цього збирається добровільно піти з життя. Але тут в його дім просто таки вривається Лу із своїми кольорами, неймовірною усмішкою та з бажанням повернути хлопця до життя.

Спершу Віл всяко ігнорує Луїзу, але вона так просто не здається, так її навчило життя. Подружившись, вона вирішує показати Вілу красу цього світу. Вони побували на кінних перегонах, концерті класичної музики, весіллі колишньої Віла і на екзотичному курорті. Так, вони закохалися…

Я б не хотів писати чим все закінчилося, але без цього неможливо донести думку фільму. Віл, ігноруючи нові почуття, все одно вирішує закінчити життя. Це породжує масу думок. Це було егоїстично чи це турбота про майбутнє Лу? Невже кохання не здатне на все? Чому кохання в першу чергу має бути жертовним? А як би ви зробили у їх випадку?

Більшість людей виходила із залу витираючи останки сліз. Одна дівчина передала поцілунок через свою руку на лице Віла на величезному постері в коридорі. Без "соплів" і трагедії. Фільм прекрасно балансує між драмою і мелодрамою. Не залишає байдужим, адже Лу - просто чудо! Чекаю з нетерпінням можливості переглянути його ще раз.

Поділитися:
Увійдіть через соцмережу, якщо хочете залишити коментар
Увага! Існує незалежна від мене проблема при вході через Вконтакті. Перед входом на bahpav.com спершу вийдіть із цієї соцмережі